Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

artroza 4.stupně

Autor Vlastimil Žák
Předmět artroza 4.stupně
Dotaz Dobrý den, V roce 2005 jsem měl úraz-zlomenina v nitřního kotníku,fibuly a přetržení tibio fibulární syndesmosy.Poslední dobou cca 5let se stupnují potíže.Nyní stav indikován lékařem těžká artróza IV.stupně.(2x provedena operační revize).Dotaz:je na toto indikován invalidní důchod a jakého stupně?(vydržím tak max.20-60minut chodit pak si musím lehnout). Děkuji za odpověd

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Žáku,

nejsem posudkovým lékařem, ale obávám se, že byste musel být dlouhodobě v pracovní neschopnosti, abyste měl nárok na invalidní důchod. Můžete zkusit požádat na OSSZ.

S pozdravem Václav Krása