Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

1A3st

Autor jirka
Předmět 1A3st
Dotaz

dobry den chtel bych se zeptat v r 2009 jsem mel priznan cid byl jsem v evidenci up a v lednu 2010jsem sel na operaci tep l kycle vzhledem k pobirani jen cid muj os lekar me doporucil at si zazadam opid\ -mezi tim jsem pracoval -.urednice ossz my vyplnila zadost jiz o3st id zadost jsem dolozil poterbnymi doklady a odevzdal na ossz pote jsem lednu 2010 dostal 3st id .vbeznu 2010 jsem dostal novy vypocet id ted jsem ale cetl ze se 3st vypocitava tak ze se procentni cast nasobi      3nasobkem tak se tazi jestli cssz postupovala spravne kdyz my vypocitala znova a ne nasobila .dekuji vam za odpoved a preji hezky den .jirka tel.720589950

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Jirko,

není to pravda. ID III. stupně se vypočítává a nenásobí se.

S pozdravem Václav Krása