Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Neuznaná invalidita - dodatek k dotazu

Autor Eva Strejcova
Předmět Neuznaná invalidita - dodatek k dotazu
Dotaz Vážený pane Kráso, velmi děkuji za Vaši odpověď: jen nerozumím, jaký důvod je podávat žádost o ID znovu - nestačí, až přijde oficiální vyjádření, abych podala námitku? Omlouvám se za dotaz, ale nikdy jsem nic na Správě sociálního zabezpečení nežádala a tak mi není jasný důvod, nové žádosti o ID. Pro informaci pracuji od 18 let - 28 let překlep a peníze jsem převedla, na Vámi avizované číslo účtu. Přeji Vám příjemný den a s pozdravem Eva Strejcová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Strejcová,

občas radím, aby lidé místo odvolání podali po čase novou žádost, ale to v případech, kdy se jedná dávky pro osoby se zdravotním postižením. Nejsem si vědom, že bych to radil u ID, kde se navíc podává ještě námitka a nikoliv odvolání.

Takže Vašemu dotazu nerozumím.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.