Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

rekonstrukce koupelny

Autor martin gábor
Předmět rekonstrukce koupelny
Dotaz dobrý den pane krása.mám dotaz přet 12 let jsem dostal příéspěvek na bezparyerovou koupelnu dnes je ve velmi špatném stavu žádal jsem o příspěvek od uřadu komis mi potvrtěla že mám nárok na koupelnu mám púrukasku ztp/p přišli kemně z uřadu se potívat na koupelnu an řekli že na výměnu vany a opadané kachle se příspěvek nedáva děkuji za odpovět p.gábor

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Gábore,

bohužel je to tak. Podle zákona č. 329/2011 Sb., o poskytování dávek pro osoby se zdravotním postižením, se příspěvek na bezbariérovou úpravu koupelny poskytuje pouze na stavební práce, ale nikoliv na sanitární zařízení a obklady. 

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu http://www.vaclavkrasa.cz/. Děkuji.