Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Příspěvek na zvláštní pomůcku - úprava koupelny

Autor Ráďa
Předmět Příspěvek na zvláštní pomůcku - úprava koupelny
Dotaz

Hezký den pane Kráso, chtěla jsem se zeptat jak to bude s příspěvkem na zvláštní - úprava koupelny. Přijde mi to postavené trochu na hlavu, omlouvám se za tento výraz, ale nechápu proč je příspěvek vyplácen pouze na stavební úpravy. Dříve byl ten to příspěvek vyplácen i na obklady , sanitární vybavení atd. Myslím si, že nejsem jediná kdo tohle nechápe, jak tohle mohli pánové na ministerstvu vymyslet.

Moc děkuji za Vaší odpověd a také jsem Vám chtěla poděkovat za všechny, kterým se snažíte pomáhat.

Ráďa

 

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Ráďo,

souhlasím s Vámi, že prováděcí vyhláška postavila příspěvek na úpravu koupelny na hlavu. Budu se snažit tuto věc změnit.

S pozdravem Václav Krása