Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

prispevek na horizontalni plosinu

Autor Zuzana Kalikova
Předmět prispevek na horizontalni plosinu
Dotaz Dobry den, bydlime dohromady s dcerou a postizenym , pouze lezicim vnukem v nasem rodinnem domku. Je povinne k zadosti o invalidni horizontalni plosinu uvadet prijmy a majetkova priznani ? 10 % z ceny plosiny doplatime sami.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Kaliková,

v případě, že nebudete požadovat zrušení 10 % spoluúčasti, tak nemusíte předkládat příjmy a majetkové přiznání. Pouze v případě, pokud byste chtěli osvobození od 10% spoluúčasti, museli byste předložit finanční údaje.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji