Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

elektrický invalidní vozík

Autor Roman
Předmět elektrický invalidní vozík
Dotaz Dobrý den. V současné době si vyřizuji podklady pro přiznání EIV. Dnes mi odborný lékař sdělil, že byly údajně schválené nějaké změny u těchto zdravotních pomůcek a mám tedy o tento vozík požádat až v lednu. Je to pravda? Děkuji za odpověď.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Romane,

nyní se projednává novela zákona č. 48/1997 Sb. o veřejném zdravotním pojištění, kde se nově upravují zdravotnické prostředky. Tyto změny však nejsou takové, abyste nyní nemohl požádat o EIV.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.