Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Chodítko

Autor Josef Bartoš
Předmět Chodítko
Dotaz Dobrý den vážený pane Kráso. Máme babičku (89) a potřebovali bychom pro ni chodítko - obyčejné pro pohyb po bytě. Ošetřující lékař tvrdí, že on ho napsat a že musíme s babičkou na ortopedii. Je to tak? Moc děkuji za odpověď.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Bartoši,

bohužel je to tak. Tento zdravotnický prostředek musí předepsat odborný lékař, například ortopéd, rehabilitační lékař, neurolog a chirurg.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.