Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Ztp

Autor Ivan Cedik
Předmět Ztp
Dotaz Dobry den. V cervnu jsem projizdel Prahou 7 a jako onkologicky pacient jsem byl nucen zaparkovat a zname pred domem abych mohl akutne pouzit toaletu. Byl jsem od vozidla asi 15 minut a mezi tim mi nafotilo vozidlo. V listopadu mi prisla pokuta a nikdo nebere ohled na nutnou zastavku. Neda se toto nejak vyresit? Diky Cedik

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Cedíku,

pravděpodobně jste zastavil v tzv. modré zóně. Pokud nemáte nprůkaz ZTP nebo ZTP/P, tak s tím nejde nic dělat. Zkuste dojít na MHMP, zda by Vám pokutu neodpustili právě z těch důvodů, které popisujete, ale je to pouze na rozhodnutí MHMP:

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.