Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ZTP

Autor Marie Vidlakova
Předmět ZTP
Dotaz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat,zda náš průkaz ZTP platí na dálnicích EU, hlavně na Slovensku.Předem děkuji za odpověď.  Vidláková Marie

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Vidláková,

průkaz ZTP nebo ZTP/P platí pouze v ČR. V ostatních zemích EU neplatí. Pokud máte parkovací průkaz, tak v některých zemích Vás nechají zaparkovat na místech vyhrazených pro OZP.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.