Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ZTP

Autor Ruda
Předmět ZTP
Dotaz

Dobrý den. Mám,nebo spíše čekám spor ČD ohledně slevy 75% u ZTP za obyčejné jízdné,t.j.osobní vlak a rychlík ve 2.třídě. Dosud jsem bez problémů používal přiznanou ZTP se slevouoněch 75%. Nyní jsem se ale dozvěděl,že ČD vyžaduje zakoupení IN karty k mému průkazu ZTP abych onu slevu mohl uplatnit. Nějak tomu nerozumím.To byla ZTP průkazka vydaná proto abych si pořídil další průkaz? 

Ruda.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Rudo,

přiznám se, že nerozumím přesně o čem píšete. Bylo by dobré, kdybyste mi to napsal přesněji na adresu v.krasa@nrzp.cz. Zároveň napíšte prosím na sebe spojení, abych Vám mohl poslat jasnou odpověď.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji