Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

zřízení vyhrazeného parkoviště v místě bydliště

Autor Kubešová Miroslava
Předmět zřízení vyhrazeného parkoviště v místě bydliště
Dotaz Dobrý den, chtěla jsem se zeptat,zda je možné mi přidělit parkovací místo u svého bydliště.Mám invalidní důchod pro invaliditu třetího stupně a jsem držitelem průkazu ZTP.Je mi 55 let a jsme těžký astmatik,každá fyzická námaha(včetně chůze)mě dělá velký problém. Děkuji za odpověď Kubešová Miroslava Povážská 255 Strakonice 3 38601

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Povážská,

rozhodnutí o přidělením parkovacího místa je plně v kompetenci obcí, ale není na něj zákonný nárok. Se žádostí se musíte obrátit na odbor dopravy MÚ Strakonice.

S pozdravem Václav Krása