Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Znovu O2,1

Autor Jirka 1
Předmět Znovu O2,1
Dotaz

Upřímně děkuji za odpověď, pane Kráso. Ale opravdu nevím, jak mám výměnu značení udělat, když se na kterýkoli úřad nejsem schopen dostat? Myslíte, že mi (po telefonu, což bude stát hodně) "národní výbor" poradí? Děkuji Vám za radu. Jirka

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Jirko,

je možné, abyste na úřad poslal asistenta či někoho z rodiny. Doporučuji však ještě počkat. Dnes jsem si přečetl vše potřebné o parkovacím průkazu a zjistil jsem, že dosud nebyla vydána vyhláška, která určí vzor a náležitosti parkovacíého průkazu.

S pozdravem Václav Krása