Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

zneužívání karetO1

Autor Milan Novák
Předmět zneužívání karetO1
Dotaz Dobrý den, pane Krása trochu váhám se svým dotazem,abych se nesnížil na ty na které se chci zeptat.Ke konci roku jsem byl vyzván k výměně označení vozidla pro ztp.za novou O1-evropský parkovací průkaz.super souhlasím chtěli fotku,protože paní na odboru má přístroj ,který průkaz zalisuje i s fotkou také souhlasím musel jsem odevzdat starou značku.také souhlasím. s radostí jedu k nákup.centru s tím ,že místa vyhrazená pro ztp budou volnější s tím,že se nový průkaz s fotkou nedá zneužít,ale NE místa byla obsazená a tak jsem si v rámci svého postižení(po cmp)dal práci a obešel vozidla jestli a jak jsou označena zde musím nesouhlasit,protože většina měla staré kartičky,kterou já jsem musel při výměně odevzdat a navíc byly různě pokroucené a vyšisované evidentně velmi velmi staré.pak přišli zdravý lidé a odjeli! slovo zdravý berte prosím v uvozovkách.Mají tyto staré karty stále platnost? a neměla se při výměně udělat.redukce těchto karet,aby nedošlo ke zneužití(tento dotaz by neměl asi patřit Vám) berte ho jako povzdech. ještě si povzdechnu nad tím ,že sleduji Vaší práci a rád bych Vám poděkoval.nejen takto,ale účastí na některém Vaší demonstraci vždy když vidím jak demonstrujete v Praze tak si povzdechnu,že se nemohu účastnit :je to nad moje fin. i zdrav. možnosti. existuje možnost i nás mimopražských Vás podpořit? děkuji za odpovědi S pozdravem Milan Česká Lípa

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Nováku,

staré označení O1 platí až do konce roku 2012, takže bohužel s tím nyní nic nenaděláme.

S pozdravem Václav Krása