Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Zamitnuti

Autor Jana
Předmět Zamitnuti
Dotaz Dobry Den pokud me odmitnou prepravit drahy s tim ze je vycerpana kapacita a po mem overeni zda tomu tak je v onom vlaku kapacita vycerpana nebyla jak se mohu branit? Mam pocit ze doslo k neprime diskriminaci me osoby kdy mi byla ucelove podana nepravdiva informace za ucelem nezajisteni me cesty z duvodu ze se nachazim na invalidnim voziku a pro drahy je pracnejsi mou prepravu zajistit. Cesta byla objednana 10 dni dopredu.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jano,

nepochybně došlo k diskriminaci. Doporučuji Vám, abyste podala stížnost přímo ke GŘ drah a kopii stížnosti mi pošlete na v.krasa@nrzp.cz. Pokusím se Vaši stížnost podpořit.

S pozdravem Václav Krása