Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

zakoupeni dalnični znamky v zahraničí

Autor ladislav molnar
Předmět zakoupeni dalnični znamky v zahraničí
Dotaz

 dobry den panekrasa již jsem četl hodně článku tu a co a jak ,ale chci se zeptat mám uznane ztp/p a tento rok se synem jed do madarska dostal jsem novou dalnični známku a bylo mi řečeno že plati v EU rak nevim na čem jsem jsem ze severni moravy a madarske velvyslanectvi tady v ostravě neni nebo nevim zda je v ostravě co mi můžete doporučit já si myslím ,že poslanci by se měli zajímat o takové věckdyž se přou o blbosti a evropska unie též by měla spolčit výhody svých lidi v zahraniči to je vše co jaem chtěl zatím děkují a přeji dlouhý život

i jsme lidi nemocni ,ale lidé zda vláda si myslí žené tak jeto  podle mašich tmavých pletí diskriminace my nemame kde utikat nás nikdo a nikde nečeká mi nejsme takový blázni abychom odjížděli do ameriky anglie jako někdo to dělá najivni lidé každy stat má své problémy co nemám pravdu tak ještě jednou se zepta platí mi nova dalniční značka v zahraniči nebo musím si koupit dalniční značku děkují za odpověd

 

 

 

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Molnáre,

parkovací průkaz Vám v zahraničí slouží pouze k parkování, ale nevztahuje se k němu žádná úleva na dálničních poplatcích. Dálniční poplatky mimo území ČR musíte všude platit.

S pozdravem Václav Krása