Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

zákazová značka s dodatkovou tabulkou

Autor kateřina
Předmět zákazová značka s dodatkovou tabulkou
Dotaz Dobrý den,od pátku 21.9.2018 řešíme s mým otcem tento problém.Tento den jel můj otec,který je držitelem ztp průkazu a evropského parkovacího průkazu O 7 ve městě,v ulici,kde je umístěna dopravní začka B 11 s dodatkovou tabulkou E 13 "MIMO DOPRAVNÍ OBSLUHY".Zastavil jej velitel Městské policie a chtěl po něm pokutu ve výši 2000,-Kč s tím,že tam má značku a můj otec se dopustil přestupku.Máme za to,že jednání velitele není správné.Prosíme o Vaše vyjádření,jak to tedy vlastně je.Děkujeme .Kateřina Králová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Králová,

pokud je u dopravní značky zákaz vjezdu dodatková tabule, tak dodatková tabule  umožňuje vjezd mimo jiné také vozidlům přepravující osobu těžce zdravotně postiženou. Tudíž velitel městské stráže zcela jasně pochybil, viz tento odkaz: http://www.zakruta.cz/dopravni-znaceni/dopravni-znacky-dodatkove-tabulky/e13/text-nebo-symbol/

 

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.