Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Vyhrazené parkoviště pro držitele ZTP

Autor Hašková
Předmět Vyhrazené parkoviště pro držitele ZTP
Dotaz

Dobrý den pane Krása můj manžel je držitelem průkazu ZTP.Při žádosti o vyhrazené parkoviště před domem v obci LOKET u Karlových Varů, požaduje obec za značku /parkování pro ID /  5.500,.Kč . Můj švagr ji v Praze dostal zdarma. Tak jak je to ??????Děkuji za odpověd Hašková 

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Hašková,

záleží na rozhodnutí města. Vyhrazené parkovací místo je plně v kompetenci obce. Obec může požadovat pouze prostředky jako náhradu za náklady spojené s vyhrazením parkovacího místa.

S pozdravem Václav Krása