Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

vyhražené místo na parkování ZTP

Autor F.Machutová
Předmět vyhražené místo na parkování ZTP
Dotaz Dobrý den, manžel je na invalidním vozíku ,má rakovinu a je odkázán na mě. žádali jsme o vyhražené parkování před domem ,ale protože máme nájemní smlouvu a ne trvalé bydliště , tak jsme byli odmítnuti. Prosím mohl by jste nám poradit jestli bychom v tom mohli něco podniknout. Děkuji za pochopení Machutová Ústí nad Labem

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Machutová,

přiznání vyhrazeného parkování v místě bydliště je pouze v pravomoci obce, tudíž ústí nad Labem. Můžete se samozřejmě odvolat k Magistrátu Ústí nad Labem, ale vzhldem k tomu, že vyhrazené parkovioště není nárokové ze zákona, záleží skutečně na obci jak rozhodne.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji