Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Vlaky

Autor Karel
Předmět Vlaky
Dotaz

Vazeny pane predsedo take mi byla neschvalena preprava vlakem i kdyz vlak mel zvedaci plosinu garantovanou podle jizdniho radu. Zaroven mi nikdy za celou dobu nebylo schvaleno pripojeni vagonu pro vozickare se zvedaci plosinou na vlak na ktery jsem ho objednal. Prijde mi ze se to neschvaluje nikomu a takove ty informace ze ano jsou jen pro PR akce kde se management chlubí jak moc toho dela. Myslite ze by slo vyjednat aby vagony byli pripojovany? Obavam se ze pokud je takovych pozadavku hodne nejspis jsou soucasne vagony razeny na spatnych spojich a stalo by na zvazeni aby byli razeny tam odkud prichazi pozadavky nebo se pletu?

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Karle,

prosím Vás, abyste mi napsal na mail v.krasa@nrzp.cz podrobnosti, protože to je velmi zvláštní. Snažíme se nyní jednat s ČD.

S pozdravem Václav Krása