Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Údaje z průkazu ZTP

Autor Petr
Předmět Údaje z průkazu ZTP
Dotaz Dobrý den je v pořádku že jsi provozovatel např. parkoviště ofotil průkaz ZTP. Nebo např. v kině si opisují údaje z průkazu.Bez mého souhlasu.Děkuji za odpověď.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Petře,

je to v pořádku, protože pokud provozovatel parkoviště nebo kina dává slevu, tak tu slevu musí věrohodně prokázat. Takže to je standardní věc.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.