Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Třebíč MAD

Autor Jana
Předmět Třebíč MAD
Dotaz

Dobrý Den pane Krása. Chtěla bych se zeptat zda by NRZP mohla pomoci vozíčkářům v Třebíči? Jezdí zde bezbariérové autobusy MHD, ale nejsou garantované tedy nikdo neví na kterém spoji pojedou. Společnost ICOM a město stále na připomínky nereagují. Nevím už jak zajistit aby spoje byli garantované.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jano,

určitě můžeme intervenovat v Třebíči ve Váš prospěch, ale prosím, popiště mi celou situaci do mailu v.krasa@nrzp.cz a zároveň mi napiště kontakty na vedení města, případně, s kým jste jednali.

S pozdravem Václav Krása