Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

skutr

Autor
Předmět skutr
Dotaz Zdravím,využivam skutr na vozeni autist.syna a ted otazka,když chci využit parkovani na inval.mistě pro vozidla tak kam umistit peukaz eu co mivam normalne v aute za sklem,tak na skutr kam ?nikdo my u nas na uřadě nedokazal poradit,na chodniku skutr nesmi parkovat .děkuji za radu předem

Odpověd na dotaz:

Vážený pane,

v této věci Vám také neporadím, protože parkovací průkaz by měl být použít při parkování auta. Myslím, že skutr nepotřebuje zvláštní parkovací místo, protože je mnohem menší. U Vašeho syna se ani nejedná o mobilitu.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji