Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Rozšíření slevy 75% z jízdného pro všechny osoby v ID.

Autor Jaroslav Tvrdík
Předmět Rozšíření slevy 75% z jízdného pro všechny osoby v ID.
Dotaz Dobrý den pane Kráso, od září začala platit plošná sleva sleva 75% z jízdného pro studenty a důchodce nad 65 let věku. Chci se Vás zeptat, zda se neuvažuje, že by se sleva mohla vztahovat také na osoby v ID, kterým nebyl ÚP přiznán nárok na průkaz ZTP nebo ZTP/P. Mají tedy nárok pouze na vydání základního průkazu ZP. Děkuji Vám za podání informace. JT

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Tvrdíku,

veškeré slevy na železnici, které jsou nyní pro příjemce ID naleznete na tomto odkaze: http://www.nrzp.cz/aktualne/informace-predsedy-nrzp-cr/1982-informace-c-65-2018-cestovani-po-zeleznici-pro-id-iii-stupne.html

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.