Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

řidický průkaz B-AUTOMAT

Autor p.Miroslav
Předmět řidický průkaz B-AUTOMAT
Dotaz Dobrý den,mám dotaz 16 let jsem nepotřeboval řidický průkaz, jsem po amputaci levé nohy pod kolenem při vyřízení nového ŘP musím podstoupit zdravotní prohlídku a přezkoušení v autoškole zřejmě budu potřebovat ŘIDICKÝ PRŮKAZ SKUPINY B-AUTOMAT,jenže nemůžu najít v okolí VSETÍNA takovou autoškolu která se na tuto skupinu B automat zaměřuje,nemáte nějakou zkušenost nebo tip DĚKUJI p.MIROSLAV ZE VSETÍNA

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Miroslave,

jedinou autoškolu, která je zaměřena na OZP je v Přelouči, pan Peml. Najdete si vše na webu. Doporučuji, abyste ji oslovil a určitě umožní řidičský průkaz udělat.

S pozdravem Václav Krása