Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Regiojet

Autor Radka
Předmět Regiojet
Dotaz

Vážený pane, všimla jsem si tohoto článku http://ekonomika.idnes.cz/regiojet-bude-mit-monitory-v-sedackach-dh7-/ekonomika.aspx?c=A140709_210200_ekonomika_bse  kde se na konci píše, že bude Regiojet upravovat vozy s kupé na velkoprostorové. Myslíte, že by bylo možné vyjednat se společností Regiojet aby v onom velkoprostorovém voze bylo místo a wc pro vozíčkáře? Společnost bude tyto vagony upravovat na velkoprostorové a je to ideální příležitost udělat prostor i pro vozíčkáře. Plošiny už Regiojet má, stačí jen upravit vozy a toto je ideální příležitost. Zkusíto to tedy s Regiojetem vyjednat?

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Radko,

nemohu Vám slíbit, že se nám podaří s RegioJetem vyjednávat. Pan Jančura je velmi svérázný člověk, ale pokusím se ho oslovit.

S pozdravem Václav Krása