Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Přenosné označení vozidla

Autor Marie
Předmět Přenosné označení vozidla
Dotaz Mám syna 3.st.postižení. Je držitel ZTP/P a přenosného označení vozidla. Auto na které je ,,vozíček" registrován,dosloužilo. Je možné, využívat výhody označení,bez registrace na vozidlo? Žádost na příspěvek na auto byl zamítnutý. Děkuji.Marie

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Marie,

parkovací průkaz je přenosný dokument, který může držitel použít v autě ve kterém je. Průkaz není vázán na konkrétní automobil. Takže se nemusíte ničeho obávat. 


S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovala Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.