Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Pomoc

Autor Jana Horka
Předmět Pomoc
Dotaz Dobry Den.Od zitra zakazuji v Jihlave v MHD prepravu elektrickych voziku.Jsem zoufala nevim jak budu cestovat.Prosim pomozte nam vozickarum.Jsem z toho moc zoufala,nemam auto,nikam se takhle nedostanu.Moc vam dekuji za pomoc.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Horká,

myslím, že jste nepřesně informována. Vzhledem k tlaku NRZP ČR a dalších lidí v Jihlavě jsou naopak od 1.7. 2015 změněny v přepravním řádu, které opětovně umožňují přepravu elektrických vozíků. Pokud by Vás některý řidič odmital vzít, tak jej upozorněte na změnu přepravních podmínek, která platí od 1. 7. 2015.

 

S pozdravem

Václav Krása

Budu rád pokud navšítívte reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz