Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Plosina

Autor Ludek Sobota
Předmět Plosina
Dotaz
  • Dobry Den, proc byla vytocena u rychlikovych vozu plosina? Ted nelze nastoupit v mensich stanicich kde jsou starsi nastupiste, nemuzu kvuli tomu cestovat vlakem a to pro me byli ty vozy velke zlepseni konecne jsem mohl jezdit vlakem a nemusel jsem sedet doma a ted nejaky samozvany chytrak ty plosiny necha vytocit a pri tom vubec nepremysli. Mohl byste se zasadit o vraceni plosin zpatky?

Odpověd na dotaz:

Vážený pan Soboto, 

plošina byla vytočena, na přání mnoha cestujících, kteří se obávali pádu z nástupiště do mezery mezi vlakem a nástupištěm. Ochranný plech nešel namontovat, protože by se plošina nesložila. Budeme pracovat ještě na dalších řešeních, v případě malých nadraží. Možná by šlo upravit kousek nastupiště.

S pozdravem Václav Krása 

Budu rád, pokud navštívíte reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz.