Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Placené parkoviště pro držitele průkazu ZTP

Autor Petr Brádler
Předmět Placené parkoviště pro držitele průkazu ZTP
Dotaz

Dobrý den pane Kráso,měl bych prozbu,jelikož se mi stala taková věc v Liberci u zdravotního střediska zvaná Klášter.Již mockrát se tam byl a nikdy se tam neplatilo,nyní sem tam přijel a chtěl jsem zaparkova,bohužel se tam oběvila jedna paní a chtěla pomě průkaz ZTP/P,ten bohužel nemám má jen průkaz ZTP ikdyž chodím u fr.berlích a moc daleko nedojdu.Mám poruchu na páteři a také ochrnuté pravé chodidlo také od páteřa,no a ještě jsem po dvou infarktech.Jelikož sem neměl průkaz ZTP/P ta žena pomě chtěla 20,-kč ,jinak prý musím opustit parkovací orstor,dos mě to rzčílilo jelikož se měto nikdy nestalo.Moc prosím můžete mi odpovědět jestli ta žena byla v právu nebo ne?Já si už nejsem jistý ničeho anevím kdemůžu vůbec parkovat.Děkuji Petr Brádler

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Brádlere,

bohužel to je tak, že parkování u držitelů průkazů OZP není automaticky zdarma, ale záleží na provozovateli parkoviště, jak se rozhodne.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud rozkliknete reklamy na mém webu. Děkuji