Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Parkování ZTP v zonách

Autor Martin Dvořák
Předmět Parkování ZTP v zonách
Dotaz

Dobrý den p.  Kráso,jsem invalida III.stupně a nové parkovací zony mě nutí porušovat zákon.

Dočetl jsem se ,že třeba Praha 1 (celá) má pouze 12 míst pro invalidy.To je trochu málo.Proč magistrát neudělá vyjímku pro OZP parkovat v zonách bez omezení.A to nemluvím o tom,že na mistech pro invalidy parkují lidé,kteří nejsou invalidní.Byl bych rád jse s tímto něco dělalo a našli jste pro nás invalidy nějaké řešení.Moje přítelkyně je též invalidní,pohybuje je se s pomocí opory(berle) a bohužel má ten samí problém.Děkuji za Vaší odpověd.S pozdravem Dvořák

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Dvořáku,

NRZP ČR jedná s Magistrátem hl. města Prahy, ale jednání jdou pomalu.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji