Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

parkování v době čištění ulic - opakovaně

Autor Helena Löwová
Předmět parkování v době čištění ulic - opakovaně
Dotaz Dobrý den pane Kráso, děkuji za rychlou odezvu, ale bohužel po kliknutí na odkaz je dotaz bez odpovědi. Můžete mi poradit, kde odpověď najdu? Děkuji a přeji vám hezký den. Löwová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Lövová,

 

nevím co se stalo, ale když jsem psal odpověď, která nešla doručit, takže je dobře, že se znovu ozýváte.

Váš dotaz směřoval k parkování v době čištění ulice, kdy nemůžete využít vyhrazené parkovací stání před Vaším bydlištěm. Tuto věc žádný právní předpis neupravuje, a tudíž je nutné se dohodnout s obcí, kde můžete mít náhradní parkování po dobu čištění ulice a také, aby čištění ulice Vás co nejvíce neomezovalo k využití auta k nutným jízdám. Jiný způsob řešení problému nevidím.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji