Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

parkovací průkaz mezinárodní

Autor Erika Zajacová
Předmět parkovací průkaz mezinárodní
Dotaz

Jsem držitelkou ZTPchtěla bych se zeptat zda je možné v ČR  zažádát  o mezinárodní průkaz  ztp a kde si mám o nej požádat  děkuji  S pozdravem a přáním hezkého dne  Zajacová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Zajacová,

včera již byla vydána prováděcí vyhláška k zákonu provozu na pozemních komunikacích, která určuje náležitosti mezinárodního parkovacího prkazu. To znamená, že od tohoto data můžete požádat na odboru sociální péče vaší obce s rozšířenou působností o tento průkaz.

S pozdravem Václav Krása