Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

parkovací průkaz ...

Autor Eva Judasová
Předmět parkovací průkaz ...
Dotaz Zdravím Vás, Chtěla bych se zeptat: jsem plně invalidní a mám průkaz ZTP s platností : bez časového omezení, ale "kartičku pro invalidy - parkovací průkaz pro osoby se zdravotním postižením " do auta mám jen do 31. 12. 2015. Co nastane po 1. 1. 2016? Děkuji Eva Judasová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Judasová,

pokud máte průkaz bez časového omezení, tak by Vám měl být v průběhu roku 2015 automaticky vyměněn a na základě toho budete mít nárok na parkovací průkaz v průběhu období. Zastavíte se na obci s rozšířenou působností a bude Vám vystaven nový.

S pozdravem Václav Krása