Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

parkovaci misto

Autor tana
Předmět parkovaci misto
Dotaz

dobry den .mam jeste na vas otazku kvuli tomu ze kdyz mame vyhrazeni misto na parkovani auta ale moc tam neparkujeme .jestli muze mesto nam parkovaci misto zrusit(prej mame napsat pisemne zadost ozruseni ze byli stiznosti a sli rovnou za pani starostkou)ja mam takovej nazor ze kdyz mame karticku ztp tak mame narok na vyhrazene misto a ze nekomu dotoho nic neni jestli tam parkujeme 1 za tyden.tak nevim jak stim musim za pani starostkou ale nevim neznam svoje prava .dekuji jeste jednou.libichova

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Libichová,

město má právo takovéto místo zrušit a není na to žádný právní nárok. Je to vše plně v kompetenci obce.

S pozdravem Václav Krása