Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

parkovací místo

Autor Hana
Předmět parkovací místo
Dotaz Dobrý večer ,prosím o odpověď. Jsem vlastníkem ZTP a budu žádat o vyhrazené parkovací místo před svým bydlištěm.V technickém průkazu je však jako vlastník uveden můj syn.Vozidlo používám pouze já . Má vliv na vyhrazené parkovací místo to,že nejsem vlastníkem vozidla? Moc děkuji za Vaši odpověď. Hana

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Hano,

pokud Váš syn je zdravý, tak to samozřejmě může být trošku komplikace. Na vyhrazení parkovacího místa není právní nárok. Záleží na obci a dopravní situaci, zda Vám povolí vyhrazené parkování. Proto by asi bylo lepší, aby vozidlo bylo na Vás, protože vyhrazené parkování je na konkrétní SPZ. Jen Vás upozorňuji, že budet muset uhradit označení parkovacího místa na vozovce.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.