Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Parkovaci misto

Autor Tatjana
Předmět Parkovaci misto
Dotaz Dobry den,omlouvam se ale obracim se na vas protoze jsem uz bezradna ahlavne uz nevim kam psat.muj problem je v tom ze bylo mi prideleno parkovaci misto ale uz ponekolika parkovanij jsem zjistila ze pri parkovani pospatku pozad mi prekazej auta stojici podel hlasila jsem to na sluzby mesta a bylo mi zdeleno ze mam naucitse parkovat popredu.muzete mi rict jestli jsou nejake tabulky kolik metru musi bit treba pri manipulaci s autem(misto mam siroke)alekdyz tam najizdim ze silnici tak tam snad je 2metry

Odpověd na dotaz:

Vážená paní,

rozměry vyhrazeného parkoviště určuje vyhláška č. 398/2009 Sb. Tyto rozměry jsou šířka 3 m a délka 7 m. Pokud toto místo není tak velké, tak požádejte obec, aby upravila podélné značení na vozovce.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji