Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

parkovací karta

Autor Vlasta
Předmět parkovací karta
Dotaz

Dobrý den,

z Vašich dřívějších informací si pamatuji,že v září 2011 si ZTP/P se znaškou "vozíčkáře" v autě mají žádat o novou parkovací kartu.Čas již nazrál;stále však NEVÍM kde a do kdy.Též o využití funkcí karty nevím nic.

Děkuji.Vlasta

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Vlasto,

máte pravdu, že je téměř konec září, ale prováděcí vyhláška, která stanoví náležitosti parkovacího průkazu ještě nevyšla ve sbírce zákonů. Tudíž není možné dosud vydávat parkovací průkazy. Použití parkovacího průkazu bude stejné, jako dosavadní použití vozidel O1.

S pozdravem Václav Krása