Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

odcizení tabulky ZTP z vozidla

Autor sramota
Předmět odcizení tabulky ZTP z vozidla
Dotaz

Dobrý den pane krása,

při odtahu vozidla z DN mi byla odcizena tabulka označení vozidla ZTP. Samozřejmě firma se k tomu nehlásí a tak Vás prosím o ardu, jak mám ostupovat.

Děkuji za odpověď.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Šramoto,

doporučuji Vám, abyste se dostavil na Vaší obec s rozšířenou působností, odbor sociální péče, a oznámil ztrátu parkovacího průkazu. Bude Vám pravděpodobně vystaven nový, ale možná, že budete muset zaplatit správní poplatek. Nezapomeňte si vzít průkaz ZTP a fotografii.

S pozdravem Václav Krása

Vážený pane,

rád jsem Vám poradil, a pokud budete opět potřebovat mojí radu, můžete se na mě kdykoliv obrátit s dotazem. Dovoluji si Vás poprosit také o pomoc. Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, jejíž jsem předsedou, se změnou zákona o loteriích, dostala do velmi složité finanční situace. Má povolenou sbírku. Pokud byste mohl Vy osobně, nebo někdo z Vašich blízkých přispět jakoukoliv částkou na tento sbírkový účet, velmi by nám to pomohlo při další důsledné obhajobě práv a zájmů osob se zdravotním postižením a jejich blízkých.

Číslo účtu je: 248896031 / 0300. Podrobnosti ke sbírce najdete na webu www.nrzp.cz. Předem Vám děkuji za Vaši snahu nám pomoci.