Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor Mirek
Předmět Nový dotaz
Dotaz Myslel jsem jaké zákazové značky nemusí dodržovat držitel ZTP. Konkrétně mám svoje místo u své firmy na soukromém pozemku jiné firmy kde je zákaz vjezdu / dopravní obsluze vjezd povolen/,já svoje místo mám dostačně označeno i číslem SPZ a držitel ZTP se mi postaví na moje místo které já potřebuji k nakládce a vykládce zboží. To by snad neměl!Jinde v tom zákazu má místa habaděj: Dík snad na podruhé

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Mirku,

držitel označení O 1 může vjet do míst kde je zákaz vjezdu s dodatkovou tabulkou "dopravní obsluze vjezd povolen". Další ustanovení najdete v zákona o provozu na pozemních komunikacích, § 67.

S pozdravem Václav Krása