Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor Václav
Předmět Nový dotaz
Dotaz

Dobrý den ,včera jsem shledl jak je firma regio jet nachápavá až bezohledná k vozíčkářům. Je to smutné ,ale nejen tato společnost .Vyhrál jsem lístky na den železnic a do zdělení ČD že mám smůlu ,ale mne nenaloží .Tak je mne z toho smutno .Proč to psát ? Ne jen jedna společnost ,ale i druhá se takto chová.Ono je to otom Když se chce jde včechno. Příklad autobusu .přijel bezbarierový a kluci mne přesto do autobusu dostali :-( Krásný den  Václav

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Václave,

pokud Vás ČD odmítly, tak mi prosím napiště podrobnosti na adresu v.krasa@nrzp.cz. ČD by toto neměly dělat, máme s nimi pevnou dohodu a tak bych chtěl celou věc dát do pořádku.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji