Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor Vlastik
Předmět Nový dotaz
Dotaz Dobrý den pane Krása! Mám průkaz ZTP/P! Můj dotaz zní jsem vlasnikem automobilu s plošínou je víc než 7 let staré? Bude na emisní kontrole vyjímka, nebo při překročení nových hodnot ekologickou daň 3000 Kč ! Děkuji Švec

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Šveci,

pokud byste kupoval vůz, tak jste jako držitel průkazu ZTP/P osvobozen od ekologické daně. Pokud však máte na mysli nějaký poplatek za zjištěné překročení emisních limitů u Vašeho vozu, domnívám se, že v takovém případě jste povinnen zaplatit pokutu (daň).

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu http://www.vaclavkrasa.cz/. Děkuji.