Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nepriznani ID PN

Autor Alena Hulkova
Předmět Nepriznani ID PN
Dotaz Dekuji za odpoved.urcite prokliknu vase stranky. PN mam stale.jen mi 8.5.zkoncila podpurci doba. Nez mi prijde doporucene rozhodnuti.zatim prislo jen od posudkoveho lekare.tak urcite pof namitku Muzu tedy zazadat nyni o prodlouzeni podpurci doby? Pochopila jsem to spravne? Dekuji jsem po autonehode a meli vse dolozene.nechapu jejich postoj S pozdravem Hulkova

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Hůlková,

ano, je to tak. Pokud Vám nebyl přiznán ID můžete požádat o prodloužení podpůrčí doby. 

S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovala Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.