Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Neoznacene vozidlo na ZTP

Autor Kateřina Mestankova
Předmět Neoznacene vozidlo na ZTP
Dotaz Dobrý den prosím můžete mi poradit kam se mám obrátit ohledně nápravy.Před naším domem máme 3 vyhrazené místa pro ZTP již od ledna 2018 zde parkuje soused který tvrdí ze známky ZTP má ale vozidlo nemá nikdy označené jsem po operaci a musím chodit kus cesty z důvodu ze parkovací místo je stále obsazene mám ZTP před 2 měsíci jsem tuto skutečnost náhlasila MP.Dubi a požádala o nápravu bohužel odepsali mi ve smyslu ze majitel doložil na MP.Dubí kopii ZTP a vozidlo neoznačuje na to ho prý jiz upozornili.Také jsem oznámila o.starostovi ten ale ani neodepsal.kdo mi pomůže? Děkuji k.Mestankova Dubí

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Mestanková,

bohužel, v této věci Vám těžko mohu poradit. Pokud uvedená osoba má průkaz ZTP a parkovací průkaz, tak s tím nikdo nic neudělá. Požádejte pana starostu důsledně doporučeným dopisem, nikoliv emailem ať se osoba prokáže originál průkazem ZTP a parkovacím průkazem. Samotný průkaz ZTP nestačí.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji