Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nemocenská

Autor Bohumil Špulák
Předmět Nemocenská
Dotaz

Děkuji za odpověď.

Asi jsem se špatně vyjádřil.Ale už tím že nastoupím pod  léky do práce porušuji zákon.

Bez léků se skoro nehnu.Na důchod podle posudkáře bodově nedosáhnu.A OSSZ POKUD JSEM TO POCHOPIL SPRÁVNĚ SDĚLILA  že nedojde v blízké době k nápravě tak ukončuje výplatu nemocenské.

Takže všichni mají asi pravdu a já těd nevím co dělat .Předpokládám že vyjimku pro řízení a práce pod návykovou látkou nikde nedostanu?Takže jsem  nucen porušovat zákon a ohrožovat okolí pod práškama pokud není jiné řešení. O kterém nevím.

Pochopil jsem to správně?

 

 

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Špuláku,

jak bude uplaťnováno ustanovení o pravidelném dopravování nelze nyní říci. 3x týdně je samozřejmě určitá pravidelnost a splňujete podmínku. Pokud máte ZTP nebo ID tak splňujete podmínku pro přiznání příspěvku na mobilitu.

S pozdravem

Václav Krása