Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

mýtné

Autor Romana Černá
Předmět mýtné
Dotaz Dobrý den pane Krása Chtěla jsem se vás jen zeptat jak to bude od 1.1.2007 na dálnicích. Mám syna je držitelem průkazky ZTP/P , dříve měl k dispozici dálniční známku, dnes stačí kartička pokud jede s námi ve vozidle. Co bude následovat teď? Děkuji a přeji krásný den Černá

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Černá, děkuji Vám za dotaz.

Elektronické mýto se vůbec netýká osobních vozidel, ale pouze kamiónové dopravy. I nadále Vám bude stačit označení O 1, které používáte dosud, pokud je ve vozidle Váš syn, který je držitelem průkazu ZTP/P. Pro Vás se od 1. ledna nic nemění.

S pozdravem Václav Krása