Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

MHD Jihlava

Autor Darina Tauchmanova
Předmět MHD Jihlava
Dotaz Dobry Den.Sice nejsem OZP,ale uz Vam musim napsat. Bydlim v Jihlave a mam otresne zazitky z Jihlavske MHD z hlediska chovani k vozickarum kteri potrebuji sklopit plosinu. Ridici jsou velmi neochotni s plosinou triskaji a mnohdy ji nesklopi a ujedou.Dopravni podnik na me stiznosti nereaguje a pri tom an v prepr.podminkach ta moznost neni. Mhd je v Jihlave pro vozickare idealni trolejbusy jsou vsechny bezbarierove a autobusu je barierovych jen 5 z 32.Bohuzel vsak vozickar nemuze cestovat bez doprovodu dle prepr.podminek a ridici nesklapi mnohdy plosiny.Dnes ji ridic sklopil a nadaval ze ji nema cim sklopit a mohl to najet bez plosiny plus ta plosina neni pro el.vozik.Preci neni mizne takhle mrhat dotacemi od EU.Zjednate napravu?Situace je vazne otresna.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Tauchmanová,

děkuji Vám za Vaší informaci, která je pro nás důležitá. Určitě se tímto podnětem budu zabývat. Přeji Vám všechno nejlepší do roku 2014.

S pozdravem Václav Krása