Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

kartička

Autor Jan Malina
Předmět kartička
Dotaz

Dobrý den,

od té doby, co mám kartičku ZTP, jsou na mě někteří řidiči velmi nevraživí a zlí. Závidí mi snad těch pár korun, o které mám levnější jízdné. Nikdy bych tomu nevěřil, ale je to tak. O kartičce rozhoduje docela přísná posudková služba a mám na ni nárok. Chování je věcí morálky. Řidiči bývají  velmi nevraživí a  třebaže je slušně pozdravím, od té doby, co mám kartičku, mi již nikdy neodpověděli na pozdrav. Jednou se mi stalo, že jsem kartičku zapomněl ukázat, avšak řidič, u něhož se mi to stalo, ví, že ji mám, protože s ním jezdím pravidelně. Ani ho nenapadlo mi pak peníze vrátit, šlo o 60 Kč, ale prý není možné je vrátit. Je nějaká šance, jak by se toto dalo řešit, když mám na slevu nárok? Děkuji za odpověď. Jan Malina.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Malino,

na tento dotaz Vám nedokážu odpovědět. Jste první, kdo takovou stížnost má. Pokud si myslíte, že se jedná o konkrétního řidiče, doporučuji Vám podat stížnost.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji