jízda autem

Dobrý den pane Krása mám dotaz přítel mě odveze do nemocnice v Praze mím autem mám prukaz ZTP i na auto,ale je problém spáteční cesty z Prahy když už  v autě nebudu muže ho použít na spět  kupovat na konci roku dálniční známku se mě zdá pro mě drahé děkuji za odpověd Tasáryová.
 
Dagmar Tasaryova

Vážená paní Tasaryrová,

nejlépe bude, když nemocnice vystaví Vašemu přítelovi, že vezl k léčení osobu, která je držitelkou průkazu ZTP a nyní vykonává zpáteční cestu. Toto potvrzení by mělo postačovat při případné kontrole.

S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, 

rád jsem Vám poradil, a pokud budete opět potřebovat mojí radu, můžete se na mě kdykoliv obrátit s dotazem. Dovoluji si Vás poprosit také o pomoc. Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, jejíž jsem předsedou, se neustálým snižováním státní podpory, dostala do velmi složité finanční situace. Má povolenou sbírku. Pokud byste mohla Vy osobně, nebo někdo z Vašich blízkých přispět jakoukoliv částkou na tento sbírkový účet, velmi by nám to pomohlo při další důsledné obhajobě práv a zájmů osob se zdravotním postižením a jejich blízkých.

Číslo účtu je: 248896031 / 0300. Podrobnosti ke sbírce najdete na webu www.nrzp.cz. Předem Vám děkuji za Vaši snahu nám pomoci.