Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

informace

Autor dopitova
Předmět informace
Dotaz Dobrý den pane Kráso, mam dotaz , jedu do lázní až do Kundratic. Vlakem to 2přestupy. Budu mít kufr a sama nebudu schopna ho vtáhnout do a z vlaku .Mají ČD. někoho kdo pomůže ? Zaplatím ale hlavně jestli někdo mi z kufrem pomůže. Mam ZTP .Děkují za odpověď.Dopitová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Dopitová,

pokud nahlásíte, že jste držitelka průkazu ZTP nebo ZTP/P, a to hned při objednání jízdenky, nebo místenky, měla by tam být služba, která Vám pomůže. 

S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovala Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.